Stosowana Psychologia Zarządzania

Klasa o profilu „Stosowana psychologia zarządzania” jest wyjątkową ofertą kształcenia, przygotowującą do m.in.: zarządzania firmą i personelem, prowadzenia własnej firmy/start upu, świadczenia usług w zakresie psychologii, doradztwa, prowadzenia szkoleń itp.

Grono doświadczonych nauczycieli oraz zewnętrzni specjaliści-praktycy, zajmujący się na co dzień psychologią biznesu zapewni bardzo dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego i studiów wyższych w przyjaznej atmosferze.

Nauka na profilu „stosowana psychologia zarządzania” jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy planują dalszą edukację na takich kierunkach studiów jak m.in. psychologia, marketing, zarządzanie, ekonomia, doradztwo zawodowe, socjologia, dziennikarstwo, finanse i rachunkowość itp.

Przedmioty specjalistyczne w ramach programu kształcenia – czego się nauczysz/dowiesz w trakcie nauki:

• Psychologiczne aspekty zarządzania
  • Psychologia perswazji
  • Design i wzornictwo w biznesie
  • Prowadzenie mediacji i negocjacji
  • Projektowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Psychologia marketingu i zachowań konsumenckich
  • Komunikacja w biznesie
  • Narzędzia IT w zarządzaniu personelem i organizacją

Absolwenci „stosowanej psychologii zarządzania” zyskują szerokie możliwości znalezienia pracy m.in. w działach personalnych różnych firm, w agencjach pośrednictwa pracy, firmach szkoleniowych i doradczych, agencjach PR i marketingowych, instytucjach publicznych (m.in. urzędy, jednostki samorządowe), jak również organizacjach pozarządowych (np. stowarzyszenia przedsiębiorców / pracodawców, fundacje, organizacje otoczenia biznesu). Zdobędą również umiejętności w zakresie prowadzenia własnej firmy oraz świadczenia usług jako freelancerzy.