Profil mundurowy

Profil mundurowy stanowi idealne rozwiązanie dla uczniów, których pasjonuje służba w szeregach Wojska Polskiego Policji, czy też Straży.

Doświadczenie w szkoleniu mundurowym zdobyte w trakcie kilkuletniej obecności na rynku Technikum BZDZ pozwala przypuszczać, że młodzież Liceum otrzyma wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie wybranego profilu mundurowego, która będzie idealnym dopełnieniem zdobytej wiedzy ogólnokształcącej.

Zajęcia mundurowe fakultatywne odbywać się będą pod nadzorem doświadczonych pedagogów, trenerów i instruktorów, którzy zarażą naszych uczniów pasją do munduru.

Tu nauczysz się nie tylko obsługi różnego rodzaju broni, będziesz mógł/mogła uczestniczyć w szkoleniach strzeleckich, obozach wyjazdowych, kursach samoobrony, ale poznasz tez historię swojej formacji, poznasz ciekawych ludzi z nią związanych, a także będziesz mógł zobaczyć szkolenia zawodowych żołnierzy, policjantów, czy strażaków, a w przyszłości, może zechcesz w takich uczestniczyć?

Tylko u nas umundurowanie dostaniesz za darmo!