Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Szkołach Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie. V Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoła Techniczna zainaugurowały nowy rok szkolny. Szczególnie ciepło powitaliśmy uczniów klas pierwszych  liceum i technikum. W uroczystości uczestniczył Pan Paweł Duzdowski – Prezes Zarządu Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, który skierował wiele ciepłych słów do uczniów Szkoły Technicznej i V Liceum Ogólnokształcącego.

Nie zabrakło również przedstawicieli jednostek, z którymi szkoły BZDZ współpracują: Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie reprezentowała nadkomisarz Jolanta Bym, ppłk. Piotr Cichocki był obecny z ramienia 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu oraz por. Arkadiusz Boroń reprezentował  V Mazowiecką Brygadę Obrony Terytorialnej. W trakcie uroczystości ppłk. Piotr Cichocki odczytał list Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka z życzeniami dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. Szkole został przekazany „Kalendarz z mundurem”, zawierający ciekawe materiały dotyczące historii naszego kraju i Wojska Polskiego.

Drodzy Uczniowie! Powodzenia w nowym roku szkolnym!